Ropice Golf Open 2022 kat. C

jamky EKLEKTIK brutto
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.ŽWAK Pavel 635535453444434442470
2.PLACZEK Petr 655535442635434453676
3.VRBKA Luděk 445535464445435554580
3.BUBÍK Vladislav 656534543556435543580
5.GONGOL Jaromír 446545543555445453581
6.ONDRÚŠEK Max 356445443555536454582
6.ŽUREK Rostislav 655445554545525553682
8.MAROSZ BURYAN Katarzyna 446545553545536553583
8.BLECHOVSKÝ Martin 646636444446436554583
10.STANOVSKÁ Monika 446536553455546562584
11.PODEŠVOVÁ Marcela 146536553556536455586
12.CHVISTEK Adam 255635445556545472787
12.RYCHLIK Jakub 357546653537435544687
12.RAŠKA Daneš 557435543566537545587
15.MAROSZ Jacek 156436653657445564589
15.KOSTKA Miroslav 356436663556545653689
17.VALDMANN Marek 155756552547637544590
17.GRIM Miroslav 667436563556536554690
19.PIETRZYK Vratislav 257657463566546444693
19.KEC David 455546553556536694693
21.DEL FAVEROVÁ Stanislava 656546663557546574594
22.CHROBROWSKI Boleslaw 165546553677446565796
23.SIKORA Jakub 157637593556636563898
23.MATULA Zbyněk 257546554656856573698
25.KIM Min Joo 1676485536577455638100
25.WYLEZOL Wojciech 1466344648765468649100
25.BYRTUS Petr 1656485836565475845100
28.ROBERTS Neil 1665566547565455859102
28.LUBOJACKI Martin 1676365766684376736102
28.HECZKO Lukáš 15774645106565375638102
31.BURAWA Tomasz 1684564766466665567103
31.HEČKO Václav 1586667735674476826103
33.LEE Si kyun 16755555310685566737104
34.PTAK Grzegorz 16674743576564136566106
34.HRŇA Robin 1544487835876675748106
36.SEDLÁČKOVÁ Jana 15755686310866575735107
37.KUFA Marek 15577659457104476647108
38.BÍLA Dušana 1577367646787577548109
38.BAJGAR Martin 1695585836486485766109
40.MRAŽIK Radomír 1774487747586567666110
40.KUKUCZKA Agnieszka 2686577666566378648110
42.PIETRZYK Rostislav 1577375699787567967120
43.SZTWIOROK Krzysztof 16105577571051054771336122
44.STARZYK Jan 161185656961097468458123
45.MACEČKOVÁ Gabriela 167114776610696577776124


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky EKLEKTIK brutto
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BÍLY Vojtech15468867574487956
BĚHÁLEK David176747684669649678
CHAU Thanh1665385510596546547
GABRYS Hynek158837646865457848
GONGOLOVÁ Ivana1610847564679648777
KASZPER Marie156547664867647557
MATULA Michal17747556669485569
RAŠŤÁK Jiří166546768866776768
STARZYKOVÁ Anna1697676399985961199



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
9.10.2022Ropice Golf Open - VI. finále „UNIPACK“Ropice - 2 x 2/9Hlavní C
18.9.2022Ropice Golf Open - V.kolo „BULAWA – reklamní agentura"Ropice - 2 x 2/9Hlavní C
21.8.2022Ropice Golf Open - IV.kolo PRESENTED BY FINCLUBRopice - 2 x 2/9Hlavní C
10.7.2022Ropice Golf Open - III.kolo „Golf pro všechny“Ropice - 2 x 2/9Hlavní C
5.6.2022Ropice Golf Open 2022 - II.kolo „Glanc Facility“Ropice - 2 x 2/9Hlavní C
15.5.2022Ropice Golf Open 2022 - I.kolo „Forbis Cup“Ropice - 2 x 2/9Hlavní C



xx