Ropice Golf Open 2021 kat. C

jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.MRÓZEK Radim543345354445334433569
2.HAVEL Denis442435245546435343470
3.MUŽÍK Martin344446344446435443474
4.ŽWAK Pavel543445365447435343475
5.KIM Bok yong344445454454444553577
5.GONGOL Jaromír453546365446534442477
7.MAZOCH Tomáš343546366445445443680
8.RYCHLIK Jakub553445354457536642681
8.HEČKO Václav563456355545536453481
10.KIM Kyu hyeon343547364466435463582
10.LIGOCKÁ Karin444445355556445545582
12.RAŠKA Daneš343647474536625545585
12.KEC David543556366456436554585
14.JEONG Dae Young143545366465457653586
14.VRBKA Luděk163466366547545443586
14.LEE Dong eun344467354555537464586
14.BLECHOVSKÝ Martin543556366556546453586
18.KIM Seung Jin144535465546645574587
18.CHAU Thanh254445466446555546587
18.HAVEL Jaroslav263546386447445454587
18.MALÍNEK Kamil353646465545435565687
22.KIM Myungwon1644573754454364103589
23.DELONG Miroslav145645567556555443690
23.BUDOŠ Miroslav354456475476535463790
23.ŽUREK Rostislav463556376455646653590
26.VALDMANN Marek154545477455535557691
26.YANG Gweon163456376574547554591
28.KIM Min Joo153566465655546565592
28.TOMAN Michal154448266556746545692
30.NIEROSTEK Pavel143567694455457554593
31.AERTSOVÁ Jana264547474656548564494
31.KUBIČNÝ Filip273566477646435564694
31.SMOLON Václav444556366557536765694
34.RAŠŤÁK Jiří254756477557635663495
34.LEJKA Miroslav273647475566445574695
36.STANOVSKÁ Monika254656655556546585596
37.BUBÍK Vladislav154747396565546574597
37.KURA Ondřej15344657665633841021097
37.POSPÍŠIL Ivo164666465846656554597
37.CHVISTEK Adam235647684546756555697
37.DEL FAVEROVÁ Stanislava353656477556646584597
42.SZOTKOWSKI Nicolas166677477565545563498
43.LUKENDA Ljubo165566475748436753899
43.HOULDSWORTH Michal154586356655745676699
45.SATORI Jaroslav2435883864666485745100
46.SCHMEISTER Petr15466645755543767610101
47.FRIEDL Marek1757664767755358437102
48.LIPINA Hynek17454831155586464657103
49.SASÁK Pavel1455694676785486545104
50.PECINA Martin18664631056676366548105
50.SZTWIOROK Krzysztof16364865446655867412105
52.FIZEK Petr1726777744688565548106
53.KIM Seontae1545876665784485568107
54.REVENDA Radoslav15475756567954755106108
54.PASTVA Richard2655584777665476848108
56.GABRYS Hynek1638773868576496736109
57.GONGOLOVÁ Ivana1658673867777575648112
58.KIŠOVÁ Markéta274799510867865107879132
59.PECINA Radek1857107810101010858997510146
60.CZECHAROWSKI Marek18468971012811109610813511155


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BAJEK Zbigniew16558569665437578
FLEŠKO Jaroslav14476475548547665
GRIM Miroslav2655564765764868
JURSA Jan14869668877465756
JURSA Radek154875965678488467
KAPITANOV Filip1666510695968667876
KAPITANOV Michail165756586695566545
KAZIK Petr1655585976778458
KUBIK Lech163686365674366568
KUKUCZKA Agnieszka254667366557867574
MOHAMMAD Adam1656768769564126968
RYCHLIK Edvard164878596588478947
SASÁKOVÁ Radmila154878610798776785
SOBEK Vladimír165566466885486474
WOJTYLA Petr1255755766537565
WOJTYLOVÁ Kateřina1646575876656756
ZAREMBA Martin1539685877565668119
ŚWIDZIŃSKI Henryk166789496696677746
ŠLOSNIKL Vladimír1956663108697649888



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
5.9.2021Finále Ropice Golf Open 2021 presented by UNIPACKRopice - Mistrovské hřištěHlavní C
15.8.20214. Kolo Ropice Golf Open 2021 presented by FORBISRopice - Mistrovské hřištěHlavní C
11.7.20213. Kolo Ropice Golf Open 2021 presented by Glanc FacilityRopice - Mistrovské hřištěHlavní C
6.6.20212. Kolo Ropice Golf Open 2021 presented by Beskydská golfová,a.s.Ropice - Mistrovské hřištěHlavní C
23.5.20211. Kolo Ropice Golf Open 2021 presented by Bulawa - reklamní agenturaRopice - Mistrovské hřištěHlavní C



xx