Ropice Golf Open 2020 kat. A

jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.WOLNY Vojtěch533344344434324433361
2.BOREK Adam533344244445425432464
3.HOULDSWORTH Chris243344253444435443467
3.KRYBUS Bedřich443434354544335342467
5.LIGOCKI Jakub444435443435334533468
5.SZWARC Pavel442346354454434423468
7.ČMIEL Ondřej133444344345434443669
7.RYCHLIK Tomáš443335354436334444469
9.MILATA Tomáš243635354345334443571
9.WITOSZ Daniel543444355445434434471
11.NACHTMAN Miloš443445365435335453473
12.PRZYBYTEK Marek353445355555424443474
12.CURZYDLOVÁ Dana453345256445435453474
14.PRAŽÁK Petr233345345455545553475
14.WALACHOVÁ Adéla254445454445525443475
14.NEVRLÝ Otakar343445454436435453575
17.POTOČNÝ Martin343355464354445444576
17.PODEŠVA Josef454455455445325443576
19.BIELSKÝ Radovan153467434455327452477
19.GÄRTNER Roman254445364446535353477
21.DOBEŠ Miroslav243546454456435543478
22.MAZOCHOVÁ Kateřina133554455455535463579
22.RUSZ Wieslaw443546454456445453479
24.WALACH Petr243545456446435473480
24.MURIN Pavel353546345446436553580
26.KAUER Adolf244456465456435454583
27.ZÁLESKÝ Miloslav133746365564546462584
28.CHVISTEK Jaromír233466266545536555685
29.JANCEK Ľuboš154557546345446553686
29.ADAMOVÁ Monika154556456445535654586
31.JUNAS Peter153565456545537573487
32.RADINA Petr156567455356435563588
33.CZUDEK Zbyszek144465455568446454689
33.DUDYS Daniel155545484546545544789
33.ZOGATOVÁ Dominika154454476557445562789
36.KNÍŽEK Martin144438385454635477690
37.LEE Byung Soo154645454546876474492
38.SPRATEK Jan143546478584445584593
38.ŠTRBÁK Juraj154465386546646564693
40.BUKOVJAN Petr144537487457437557594
41.KALAŠ Marek154465764645548564795
42.PAWLAK Waldemar163577478566645553597
43.HLOUŠEK Stanislav15455646635655661067100
44.ŠTEFÁNEK Ludvík1546665974456555886104



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
20.9.20205. Kolo Ropice Golf Open 2020 presented by RP KLIMA Elektrotech s.r.o.Ropice - Mistrovské hřištěA
9.8.20204. Kolo Ropice Golf Open 2020 presented by IRP Dostálek, s.r.o.Ropice - Mistrovské hřištěA
12.7.20203. Kolo Ropice Golf Open 2020 presented by GOLF PRO VŠECHNYRopice - Mistrovské hřištěA
7.6.20202. Kolo Ropice Golf Open 2020 presented by Bulawa - reklamní agenturaRopice - Mistrovské hřištěA
24.5.20201. Kolo Ropice Golf Open 2020 presented by Glanc FacilityRopice - Mistrovské hřištěA



xx