RP KLIMA Ropice Golf Open Tour 2018 - kat. B

jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.PLACZEK Petr543444355344325443569
2.PARK Dong seob542445255345425443570
3.TUROŇ Eduard642445344445435434571
3.SIROTA Rudolf643444254445435443571
5.SZWARC Pavel543435355454435443472
5.MALÍNEK Kamil634445355444435443472
7.POTYSZ Marek443445365335435453473
7.CZECZOTKA Andrzej542435346356435443573
9.CHUNG In Jae543444355456435443474
9.MARTYNEK Roman633445356444435553474
11.AERTS Antonín443435454456425553475
11.LEE Ki Woong543445356446425443575
11.BOREK Adam643445454435436443675
14.GONGOL Jaromír544345355546434453576
14.HEČKO Václav643456355335446453476
16.YUN Jong Pil333556255555425553477
16.LIM Jae Wi543445465546435443477
16.BULAWA Lubomír643545355455436552477
16.FIZEK Petr643535355455436553477
20.CHAE Seong Gi343455445346535553578
20.PITRMAN Ivo454545364435454554378
22.NĚMEC Radomír253646456446434443479
23.PAVLISKA Tomáš243545465446345544580
23.OH Jeongbong344545455446436444580
23.LEE Hyun Joo443456454546536533580
23.LIGOCKÁ Karin643545255546436554580
27.DOBEŠOVÁ Petra342456356546536453581
27.JUHÁSZ Jiří343546475456445543381
27.WALACHOVÁ Adéla442445356446536555581
30.FLEŠKO Jaroslav353455355645446454582
30.DELONG Miroslav353755354446435454682
30.HAVEL Jaroslav542446465546545653482
30.KEC David634536275555536553582
34.CÍSAŘ Vratislav444545365547535544583
34.CIENCIALA Jiří443547354457546364483
36.MOCEK Jan154445356645436563684
36.JANOŠKO Zdeněk254455366456336554584
38.FATURA Pavel133477457457335464485
38.BÝMA René243855475346536544485
40.SZWARC Matěj243555567456534545586
40.POSPÍŠIL Ivo342555465456546564586
42.TELECKÝ Pavel143536666466546543587
42.POSPÍŠILOVÁ Ivana243455356556545565687
42.PODEŠVOVÁ Marcela242556356447744565587
45.MOSON Zbigniew133657455456546573588
45.LIPINA Miroslav353555366457536555588
47.MAROSZ BURYAN Katarzyna343556465557546562689
47.GABRYS Hynek454546455557446564589
49.BENEDIK Radek154556375456536583590
49.KIM Seung Jin253556356656436585490
49.BURAWA Tomasz243556466656636563590
52.STAROSTA Radim154567465446435654891
52.ČERMÁK Juraj154646656456636653591
52.MATĚJ Vladimír155448356457445654791
52.VRBKA Luděk245356375466557564591
56.KALLUS Petr154559465457536554592
56.ADAMČÍK Dušan153566455558646553692
56.PIETRZYK Vratislav254647475656535564592
56.ŠILHÁR Jozef254556475565539545492
60.DYBAL Radek134455485539556554893
61.KASZPER Michal146447476566436655694
62.NOWAK Miroslaw144456486547546666595
62.KONKOLSKI Stanislav154546475557647644795
62.KUCHÁR Štefan155545485547547567495
62.ŽWAK Pavel2534464754565558541095
66.TICHÁNKOVÁ Ivana253557367557547565696
67.RAŠŤÁK Jiří265656486545546673697
67.GONGOLOVÁ Ivana465657467566736463597
69.BOJDA Miroslav153566479658435665598
69.MOTYKA Tomáš164355546567655587698
71.ŠPORN Miroslav1345573865754461058499
72.PIŠTĚK Jan17610374584565385745102
73.NIEROSTEK Pavel17376648656545117545104
73.REVENDA Radoslav163657311665104566438104
75.ČERMÁKOVÁ Mária15456747668105477546106
76.MAROSZ Jacek1444476985577677686110
77.VESELKA Marek1856777986484564756112
78.WOJTCZAK Tomasz156576381058674871056116


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
GRZEGORZ Marian143666646547546755
HARAZIMOVÁ Eva163565377577648853
JON Michael1547546557637745
KALLUSOVÁ Libuše1566637678646777
KUBIK Lech1635478658455556
KUCHAROVÁ Emilia156555576468365657
MILLER Miroslav19477748758885886
NIESLANIKOVÁ Ingrid1867746766105367437
ONDERIŠIN Petr153557466545536745
PALONCYOVÁ Jana16778669869545565
PRZYBYTEK Marek1
SAMEK Roman184666858494
SCHMIDT Lumír143787568667657667
ŠILHÁROVÁ Natália154447569658466424
ŠUGÁREK Mojmír15354556544743665



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
13.10.2018RP KLIMA Ropice Golf Open Tour 2018 - FINÁLERopice - Mistrovské hřištěB - HCP 12,1-24
2.9.2018RP KLIMA Ropice Golf Open Tour 2018Ropice - Mistrovské hřištěB - HCP 12,1-24
12.8.2018RP KLIMA Ropice Golf Open Tour 2018Ropice - Mistrovské hřištěB - HCP 12,1-24
15.7.2018RP KLIMA Ropice Golf Open Tour 2018Ropice - Mistrovské hřištěB - HCP 12,1-24
17.6.2018RP KLIMA Ropice Golf Open Tour 2018Ropice - Mistrovské hřištěB - HCP 12,1-24
6.5.2018RP KLIMA Ropice Golf Open Tour 2018Ropice - Mistrovské hřištěB - HCP 12,1-24



xx